O nas
O nas
O nas

MARTA BABIENKO - OLSZEWSKI. MISS BO-ski. ARCHITEKT WNĘTRZ. ZAŁOŻYCIELKA PRACOWNI.


Miło mi gościć Cię w moim świecie. W świecie, w którym króluje design, miłość do pięknych przedmiotów i emocje, które z tego wynikają.

Przygodę z architekturą wnętrz rozpoczęłam na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu i kontynuowałam na Uniwersytecie w Edynburgu do 2009 roku. W przeszłości współpracowałam z wieloma pracowniami w kraju i poza jego granicami. Obecnie jestem całkowicie pochłonięta projektowaniem w Miss Babienko Design oraz rozwojem pracowni.

W moich wnętrzach prostota i minimalizm przenikają się z elementami, które mają wystarczająco charakteru, aby zdefiniować całą przestrzeń. Czasami jest to unikatowy mebel a innym razem wyeksponowany detal. Szanuję naturę i tworzę projekty zgodnie z nią. Projektując wybieram naturalne materiały i kolory: drewno, beton, miedź, kamień, szkło. Dobrze czuję się w projektowaniu prostych wnętrz wzbogaconych o przedmioty wykonane pracą ludzkich rąk. Cenię wysoką sztukę, ale też dzieła powstałe z recyklingu. Dlatego tworzę wnętrza o różnych estetykach poddając się beztroskiej zabawie łączenia starego z nowym czy sentymentalnego z wyrafinowanym. To mój wkład w budowę zrównoważonej przyszłości.

W Miss Babienko Design usiądziemy razem przy stole, wysłucham Cię i wspólnie stworzymy wnętrze na podstawie Twoich potrzeb, tych zadeklarowanych i tych nieujawnionych. Będę Cię inspirować, zaskakiwać i szukać błysku w Twoich oczach oraz pragnienia zmiany. Razem zbudujemy Twój nowy, piękny świat. Wnętrze współczesne, eleganckie, komfortowe, spersonalizowane i oddziaływujące na zmysły. Wnętrze, które da Tobie i Twoim bliskim nową, lepszą jakość życia.

Dlatego większość klientów Miss Babienko Design to klienci z polecenia i jestem z tego dumna. Od lat niezmiennie z największą przyjemnością spełniam ich marzenia.